JUDO Gr.1 Kemp1 Za 09.00-09.45
Pier, L.Lotte
Erkens, I.Indy
Vullings, S.Sem
Hamers, T.Teun
Bons, R.Ravi
Olsen, T.Teun
Shimkiewich, T.Tycho
Krenn, L.Levi
Bours, J.Julian
Delsing, D.Damin
Rutjens, J.Jesse
JUDO Gr.2 Kemp1 Za 09.45-10.30
Procaccini, F.Fiore
Meulenberg, L.Liam
Jansen van den Doormalen, D.Daan
Jetten, D.Don
Heeren, Q.Quinn
Gorissen, D.Danay
Megen, van J.Joep
Kouters, S.Siem
Jetten, Y.Yara
Bor, F.Flo
Putten, van M.Mylan
Procaccini, E.Enora
JUDO Gr.3 Kemp1 Za 10.30-11.15
Mulder, K.Kas
Spronken, R.Ruben
Kicken, N.Nils
Wetzels, S.Senna
Montfort, van J.Jules
Oulad elhani, A.Adam
Lebens, L.Logan
Rouschen, T.Tren
Droomers, S.Saar
Stepanyan, H.Harold
Raadschelders, G.Guus
Bruns, T.Thijs
Heijster, van J.Jalou
Scholten, L.Lotte
JUDO Gr.4 Kemp1 Za 11.15-12.00
Maessen, L.Luke
Hermanns, R.Robbert
Montfort, van E.Emile
Ain Drou, K.Kayson
Hartmann, J.Jens
Haessen, M.Melle
Beys, de D.Dean
Ramakers, Q.Quinten
Westerling, E.Esmee
Wobben, M.Max
Rievers, B.Bas
JUDO Gr.5 Kemp1 Za 12.00-13.00
Quix, M.Mica
Stolk, K.Koen
Rutjes, D.Dean
Hundscheid, J.Joep
Verhoosel, S.Stijn
Schwillens, G.Glenn
Wijnen, S.Seray
Noya, E.Elseus
Jansen van den Doormalen, J.Jaden
Fokkinga, D.Daan
Uther, T.Thorben
Spijkers, A.Angelo
Paauwe, J.Joas
Schumans, J.Jordi
Hellenbrand, T.Tijn
JUDO Gr.6 Kemp2 Za 09.00-10.00
Pohlen, T.Tycho
Ruyters, S.Sil
Wijnen, T.Ties
Cornelissen, J.Joa
Bruns, T.Tim
Hartmann, L.Lotte
Haas, de L.Levy
Rijswijk, van S.Sam
Dautzenberg, T.Tygo
Montis, S.Sisinnio
Wiegerinck, J.Jop
Mols, D.Dana
JUDO Gr.6+7 Kemp Di 18.00-19.00
Sint Feijth, van R.Rens
Veenstra, S.Sem
Mulji, S.Sachin
Hattum, van N.Niels
Richel, S.Senne
Verstegen, D.D
Willemsen, R.Robbe
Linden, van der L.Lucas
Rijpkema, I.Ivana
Dumernit, R.Ruben
Leers, F.Finn
Kusters, J.Jeremy
Smeets, J.Jules
Peters, J.Jurre
Geilen, J.Joni
Evers, M.Marijn
Bie, de P.Pim
JUDO Gr.7 Kemp2 Za 10.00-11.00
Leers, F.Finn
Brands, J.Jur
Mortel, van de F.Floyd
Paulussen, J.Job
Savelkoul, A.Avi
Kuipers, B.Beer
Quaedackers, X.F.Xiao Feng
Vleugel, M.Marnix
JUDO Gr.8 Kemp2 Za 11.00-12.00
Posma, F.Fiebe
Evers, C.Charlotte
Ruyters, T.Tom
Stepanyan, R.Robert
Stijffs, L.Lou
Essers, B.Britt
Smits, JJoep
Wehrens, K.Kevin
Schoenmakers, Q.Quinn
Kerckhoffs, K.Koen
Bastings, H.Huan
Neilen, T.Tim
Hoffmann, T.Tim
Gaj, J.Jur
JUDO Gr.8+9 KEMP1 Di 20.00-21.00
Jager, de R.Remco
Berg, van den D.Dirk
Haanen, M.A.Melle
Meex, B.Bob
Dekkers, E.Erwin
Collura, G.Guiseppe
Bruns, H.Herman
Essakkili, A.Akram
Nguyen, M.Marco
Butink, J.Jarno
Laponder, L.Luca
Pieters, C.Charles
Dols, G.Giulia
Zoetbrood, A.A.S.Angelo
Esch, de B.L.W.H.Bjorn
Vermeule, R.Remco
Schrijver, J.Jasper
Appelhof, J.C.W.Jesper
JUDO Gr.9 Kemp2 Za 12.00-13.00
Esch, de B.L.W.H.Bjorn
Vermeule, R.Remco
Schrijver, J.Jasper
Appelhof, J.C.W.Jesper
Veenstra, S.Sem
Smeets, J.Jules
Peters, J.Jurre
Geilen, J.Joni
Evers, M.Marijn
Notermans, J.Joeri
Jense, M.Marijn
Griek, S.R.Senna
Smeets, N.Naomi
Jager, de B.Bram
Geraedts, I.Indrah
Schmeitz, S.Sarah
Peters, P.Pim
Essakkili, A.Amjad
Schmeitz, H.Hannah
Dols, R.Rafaël
Kusters, J.Jeremy